Sklep zoologiczny

Sklep zoologiczny w Mrągowie

Sklep zoologiczny w Mrągowie - Zoo-Vet Center to największa oferta produktów dla wszystkich, którzy kochają zwierzęta tak jak my.

Nasz sklep zoologiczny tworzony i prowadzony jest przez ludzi z pasją i oddaniem dla zwierząt.

Dokładamy wszelkich starań aby sprostać zapotrzebowaniu na artykuły do hodowli i pielęgnacji zwierząt każdego rodzaju.

Szeroka oferta produktów oferowana przez nasz sklep zoologiczny w Mrągowie została dobrana w taki sposób aby zapewnić im bezpieczeństwo oraz prawidłowy rozwój.

Pomożemy Ci od A do Z w doborze odpowiednich artykułów niezbędnych w codziennej pielęgnacji, jak również pokarmów czy klatek.

Naszą specjalnością są zwierzęta żywe.

 

sklep

sklep1

W naszym sklepie zoologicznym oferujemy małe zwierzęta hodowlane idealne dla dzieci jako pierwszy pupil. Chomiki, myszki, króliczki, szynszyle i świnki morskie - to idealne stworzenia dla małych dzieci, które nauczą ich odpowiedzialności oraz dostarczą masę radości i zabawy.

Dla pasjonatów akwarystyki oferujemy bardzo szeroką ofertę rybek akwariowych. Niezależnie od rodzaju i wielkości Twojego akwarium u nas znajdziesz rybki akwariowe które upiększą twój zbiornik i nadadzą mu odpowiedni charakter.

Dla wielbicieli czworonogów takich jak pies i kot pełna oferta artykułów do pielęgnacji, hodowli czy zabawy – od legowisk, smyczy, szczotek po odpowiednio dobrane i zbilansowane karmy.

Wielbiciele zwierząt egzotycznych i terrarystyki będą usatysfakcjonowani takimi gatunkami jak płazy, gady i skorupiaki. Wśród nich: węże, jaszczurki, pająki (ptaszniki), żółwie, kraby i wiele innych zarówno popularnych, jak również rzadkich gatunków.

Dla miłośników ptactwa oferujemy papugi małe, średnie i duże jak również kanarki i inne gatunki. Oferujemy duży wybór klatek do hodowli papug, jak również pokarm i inne niezbędne akcesoria.